SAMSUNG UE 65RU7090 65
SAMSUNG UE 65RU7090 65
SAMSUNG UE 65RU7090 65
SAMSUNG UE 65RU7090 65

SAMSUNG UE 65RU7090 65'' 163 CM 4K UHD SMART TV

0,00
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺6.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.399,00(KDV Dahil)
ADET :

Samsung 65RU7090 65" 163 Ekran 4K UHD Smart TV

Orta ve uzak mesafeden takip etmek için en uygun çözümlerden biri olan Samsung 65RU7090 65" 165 ekran 4K UHD Smart TV, akıllı televizyon konseptini alıp farklı bir noktaya getiriyor. Samsung’un kendi geliştirdiği işletim sistemi olan Tizen ile öne çıkan model, hayranlık uyandıran görseller sunan HDR 10+ destekli 4K ekranıyla günceli yakalıyor. Sayısız görüntü iyileştirme teknolojisiyle güçlendirilen ekran, TV yayını takip eden kitlenin yanı sıra multimedya ve dijital oyun tutkunlarını mutlu eden teknik özellikler içeriyor. Tasarımıyla, yaşam alanlarının şıklığını artıran televizyon, ikili ayağıyla televizyon ünitelerine ve TV sehpalarına yerleştirilebiliyor. Ayrıca modelde 400 x 400 mm’lik VESA montaj bölmesi de bulunuyor.

Geniş Ekranda 4K Seyir Keyfini Samsung ile Yaşayın

  • Doğal ekran tazeleme hızı 50 Hz olan ve tazeleme hızını, PQI 1400 ile çok daha yüksek seviyelere taşıyarak spor müsabakalarının, oyunların ve multimedya içeriklerinin akıcı şekilde görüntülenebilmesini sağlayan ürünün, markaya özel görüntü iyileştirme teknolojileriyle eşsiz bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz.
  • Kanal geçişlerinde, depolama birimleri aracılığıyla oynatılan multimedya içeriklerinin takibinde ve daha pek çok noktada taleplerinize hızlı tepkiler veren ürünün dört çekirdekli işlemcisiyle son derece keyifli bir Smart TV tecrübesi elde edebilirsiniz.
  • you-tube ve Netflix gibi popüler video stream servislerinin ve bazı müzik stream servislerinin uygulamaları önceden yüklü olarak gelen televizyonu, oturma odası ve salonlarınızın eğlence merkezi şeklinde kullanabilir, Wi-Fi 5 standardını destekleyen ağ bağdaştırıcısıyla İnternete yüksek hızda çıkabilirsiniz.
  • Aynı anda birçok görüntü ve ses kaynağını takabileceğiniz televizyona dilediğiniz takdirde çok kanallı ses sistemlerinizi de bağlayarak çevresel sese sahip dijital içeriklerin taşıdığı işitsel unsurları, olması gerektiği gibi duyabilirsiniz.
  • HD uydu ve HD karasal alıcı başta olmak üzere birçok dâhili TV yayını alıcılarıyla donatılan ürün sayesinde favori televizyon kanallarınızı izleyebilir, düşük çözünürlüklü yayınları, 4K çözünürlüğe dönüştürerek seyir keyfinizi yükseltebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızı ya da oyun konsolunuzu televizyona bağlayarak geniş ekranda ve mümkünse girdi gecikmelerinden uzak bir oyun tecrübesi yaşamak istiyorsanız, modeldeki Oyun Modu özelliğini etkinleştirebilir, girdi gecikmelerini asgari seviyeye düşürebilirsiniz.

Yeni Nesil Teknolojilerle Donatılan Televizyonlardan

Teknoloji alanındaki yenilikleri takip etmekle kalmayıp birçok alanda teknoloji gelişimine katkıda bulunması sayesinde 2020’li yıllarda geçerliliğini koruyacak özellikleri 65RU7090 modeline ekleyen Samsung, modelin, bu yolla kullanıcıları memnun etmesini sağlıyor.

Ekran: 65 inç (165 cm), 4K, HDR 10+

Ses Çıkışı: 20 Watt stereo

Akıllı TV: Var, Tizen işletim sistemi

Öne Çıkan Bağlantı Noktaları: 2 x USB, 3 x HDMI, optik ses çıkışı

Akıllı telefon ile kontrol, Multiroom Link, Connect Share gibi ilgi çekici ve işlevsel teknik yeterliliklere sahip olan televizyon, akıllı enerji tasarruf modu özelliğiyle düşük enerji tüketiyor. Hâlihazırda A+ enerji verimlilik sınıfında bulunan televizyon, ortalama 122 Watt enerji sarf ederek çalışıyor.

Zarif Dizayn, Sade Kutu İçeriği

Markanın en zarif televizyon modelleri arasındaki yerini alan 65RU7090, oldukça sade bir kutu içeriğiyle kullanıcılarını karşılıyor. Ürünün kutusunda; televizyonun kendisi, uzaktan kumanda, kumanda pilleri, stant parçaları, bağlantı kabloları, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler yer alıyor.

Yıllara Meydan Okuyan Teknoloji Markası: Samsung

Güney Kore’nin en güçlü teknoloji markalarından biri olan Samsung Electronics, kurulduğu 1969 yılından bu yana faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Sayısı 350 bine yaklaşan çalışanıyla dikkat çeken Samsung, yarı iletken üretimi gerçekleştirebilmesi sayesinde ürün yelpazesini geniş tutabiliyor.

Kullanıcı Dostu Menülerle Konforlu Kullanım Deneyimi

Samsung’un, teknoloji meraklıları tarafından sevilen ve konforlu bir kullanım deneyimi sağlayan menüleriyle kolayca yapılandırılabilen televizyon, elektrik ve yayın alıcı kablolarının bağlantısının ardından temel düzeyde fonksiyonlarını sergileyebiliyor. Modelin tüm özelliklerinden yararlanmak içinse internet bağlantısı başta olmak üzere diğer bağlantılarının eksiksiz yapılması tavsiye ediliyor.