LG 43UM7100PLB 43'' Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
LG 43UM7100PLB 43'' Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
LG 43UM7100PLB 43'' Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

LG 43UM7100PLB 43'' Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

0,00
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺3.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.299,00(KDV Dahil)
ADET :

LG 43UM7100PLB 43'' Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Dünyanın en büyük görüntü paneli üreticilerinden biri olan Güney Kore merkezli LG, 4K çözünürlüklü akıllı televizyon modellerine LG 43UM7100PLB ile bir yenisini daha ekliyor. Kısa ve orta mesafede seyir keyfi yaşamak isteyen kullanıcıların rahatlıkla yönelebilecekleri model, hem V şeklindeki ikili ayağıyla hem de 200 x 200 mm’lik VESA duvar montaj bölmesi sayesinde duvara monte edilerek kullanılabiliyor. A enerji verimlilik sınıfında yer alan ve çalıştığı esnada ortalama 70 Watt elektrik tüketen LG 43UM7100PLB 43'' uydu alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV, çok sayıda sensör ve enerji tasarruf modülü aracılığıyla enerji sarfiyatını asgari düzeyde tutmayı başarıyor. TV yayını ve stream servis takibi için kullanılabilen televizyon, LG’ye özgü görüntü ve teknolojileriyle dikkat çekiyor.

LG ThinQ AI ile Akıllı TV Fonksiyonlarının Tadını Çıkarın

 

43 inç (109 cm) genişliğindeki IPS panelli ekranıyla doğal renklere sahip görüntüler sunan televizyonun HDR 10 Pro gibi teknolojileri sayesinde HDR destekli dijital içerikleri takip edebilir, göz alıcı görüntülerin yaşatacağı unutulmaz anları, LG farkıyla deneyimleyebilirsiniz.
20 Watt gücünde ses çıkışı sağlayan stereo hoparlörü aracılığıyla TV yayınlarına, filmlere ve oyunlara ait sesleri, harici hoparlör olmaksızın en iyi şekilde işitebilir, ürünün beraberinde getirdiği Clear Voice III teknolojisi yardımıyla diyalog temelli sahnelerdeki sesleri daha net duyabilirsiniz.
Çok sayıda TV yayını alıcısını üzerinde bulunduran televizyonu yüksek çözünürlüklü uydu ve karasal yayınları takip etmek için değerlendirebilir, dilerseniz favori televizyon programlarını, LG televizyona takacağınız harici disklere veya USB belleklere kolayca kaydedebilirsiniz.
2020’li yıllara uyum sağlayacak teknolojilerle donatılan modeli LG Magic Remote ve akıllı cep telefonlarınızla kontrol edebilir, arzu ettiğiniz takdirde Miracast aracılığıyla mobil cihazlarınızdaki görüntüleri televizyonunuza aktarabilirsiniz.
Dâhili olarak Netflix ve you-tube gibi stream servis uygulamalarına sahip televizyonu, LG ThinQ AI ile konforlu şekilde yönetebilir, webOS işletim sisteminin izin verdiği tüm uygulamaları televizyonunuza yükleyerek ürünün işlevselliğini artırabilirsiniz.
Wi-Fi 5 ve Bluetooth 5.0 kablosuz bağlantı standartlarıyla elini güçlendiren ürüne HDMI ve USB portları sayesinde aynı anda çok sayıda görüntü ve ses kaynağını bağlayabilir, çok kanallı ses sistemlerinizi optik ses çıkışı yardımı ile televizyonunuzla birlikte kullanabilirsiniz.

 

Güncel İhtiyaçlara Çözüm Getiren Teknik Özellikler

Donanım ve yazılım tarafındaki yenilikleri vakit kaybetmeden televizyon modellerine ekleyen LG, 43UM7100PLB özelinde de sayısız özelliği teknoloji meraklılarıyla buluşturuyor.

Ekran: 43 inç (109 cm), 4K, HDR 10 Pro
Ses Çıkışı: 20 Watt stereo
Akıllı TV: Var, webOS işletim sistemi
Öne Çıkan Bağlantı Noktaları: 2 x USB, 3 x HDMI, optik ses çıkışı

Zengin bağlantı noktaları sayesinde kullanıcılara büyük esneklik kazandıran televizyon, yerleşik ses ve görüntü kodekleri aracılığıyla, USB portuna bağlanan depolama birimlerindeki multimedya dosyalarını rahatlıkla oynatabiliyor. Dört çekirdekli işlemcisi ve güncel yazılımıyla gerek kanal geçişlerinde gerekse diğer tüm işlemlerde akıcı çalışan ürün, kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Şık Tasarım, Memnun Edici Kutu İçeriği

Yaşam alanlarının zarafetini artıracak tasarım ayrıntılarına sahip LG televizyon, sahiplerini memnun edecek bir kutu içeriğiyle geliyor. Ürünün kutusundan; televizyonun kendisi, uzaktan kumanda, duvar askı aparatları, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler çıkıyor.

Teknoloji Alanında Söz Sahibi Markalardan: LG

Güney Kore merkezli olmasına karşın sunduğu başarılı elektronik ürünlerle dünya çapında tanınan LG Electronics, 1950’li yılların sonlarında başladığı teknoloji temelli ürün geliştirme serüvenini tüm hızıyla sürdürüyor.

Televizyon Yayınlarını LG Kalitesiyle Takip Edin

Birçok televizyon kanalının Full HD ve 4K çözünürlükte yayın yapmaya başlamasıyla birlikte önemli hâle gelen 4K-Ultra HD çözünürlüklü televizyon gereksinimlerine yanıt veren LG televizyon, montaj ve kanal arama işlemlerinin ardından anında kullanılabiliyor. Türksat Kanal Güncelleme Sistemi sayesinde TV kanallarının zahmetsizce kaydedilebilmesini mümkün kılan ürün, bu yönüyle de kullanıcılarını mutlu ediyor.