JBL FLİP 3 STEALTH EDITION BLUETOOTH HOPARLÖR SİYAH
JBL FLİP 3 STEALTH EDITION BLUETOOTH HOPARLÖR SİYAH
JBL FLİP 3 STEALTH EDITION BLUETOOTH HOPARLÖR SİYAH

JBL FLİP 3 STEALTH EDITION BLUETOOTH HOPARLÖR SİYAH

0,00
Fiyat : ₺629,90(KDV Dahil)

Garantili, Adınıza Fatura, Ücretsiz Aynı Gün Kargo

ADET :

JBL FLIP 3 STEALTH EDITION BLUETOOTH HOPARLÖR

IPX7 Su Geçirmezlik 
3000mAH şarj edilebilir pil
JBL Connect 
Bluetooth Versiyon 4.1


JBL Flip 3 Bluetooth Hoparlör Özellikleri
Dış ortamlarda müzik ve eğlencenin yaşanabilecek aksaklıklardan bağımsız olarak sürdürülebilmesi için dayanıklı kauçuk materyalle kaplanan ve buna rağmen şıklığından taviz vermeyen JBL Flip 3, müzikseverlerin ilgisini çekiyor. Akıllı cep telefonlarında bulunan kişisel dijital asistanların yönetilebilmesine de fırsat vererek işlevselliğini zirveye taşıyan JBL Flip 3 Bluetooth hoparlör, kapsamlı özellikleriyle beğeni topluyor.


IPX7 Suya Dayanıklı Yüzey ile Güvenli Kullanım
Suya karşı dayanıklılık gösteren JBL Flip 3 yapısal açıdan fiyat-performans segmentinin en iddialı oyuncularından biri oluyor. Yağmur ve benzeri durumlardan etkilenmeyerek tam kapasiteyle çalışmasını sürdüren model, bu yönüyle dikkat çekiyor.

 

Çift Hoparlör ile İkiye Katlanan Müzik Keyfi
Bas konusunda başarılı bir profil çizen JBL Flip 3, toplam 16 Watt ses çıkış gücüne sahip çift hoparlörüyle hem kapalı ortamda hem de dış mekanda etkileyici performans gösteriyor. 85 Hz-20 kHz arası frekansları sorunsuz oluşturan model, gereksinimlere rahatlıkla yanıt veriyor.

 


Üst Düzey Taşınabilirlik ve Yüksek Batarya Kapasitesi
Silindir formundaki yapısı ve 470 gramlık ağırlığıyla çantada kolayca taşınarak istenen her yere götürülebilen JBL Flip 3, yüksek batarya kapasitesiyle de sınıfında öne çıkıyor. JBL Flip 3 fiyatları açısından ulaşılabilir noktada olmasına karşın teknik kabiliyetleriyle üst düzey performans sergileyen ürün, 3000 mAh kapasiteli Li-Ion bataryasıyla 10 saatin üzerinde müzik dinleme süresi vadediyor. Bluetooth hoparlör, 5V1A destekli şarj cihazlarıyla 3.5 saat içerisinde tam doluluğa ulaşıyor.