APPLE WATCH SERİES 4 44MM SİLVER AKILLI SAAT
APPLE WATCH SERİES 4 44MM SİLVER AKILLI SAAT
APPLE WATCH SERİES 4 44MM SİLVER AKILLI SAAT

APPLE WATCH SERİ 4 44MM SİLVER AKILLI SAAT

0,00
Fiyat : ₺3.299,00(KDV Dahil)

Apple Türkiye Garantili

ADET :

Apple Watch S4 44mm Gümüş Rengi Aluminyum Kasa, Beyaz Spor Kordon (MU6A2TU/A)

 

Değişim zamanı.

Apple Watch Series 4 ile tanışın. Daha aktif, daha sağlıklı ve her zaman bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak şekilde baştan aşağı yeniden tasarlandı.

Yepyeni Tasarım
Kusursuz dönüşüm.

Şimdiye kadarki en geniş Apple Watch ekranı. Yeni elektriksel kalp sensörü. Dokunsal geri bildirim özelliğine sahip Digital Crown. Çok tanıdık ama bir o kadar da yeni Apple Watch Series 4, bir saatten bekleyebileceğiniz her şeyi yeniden tanımlıyor.

Proaktif Sağlık İzleyicisi
Hem koruyucu hem de guru.

Düşük ve yüksek kalp atış hızı bildirimleri. Düşme algılama ve Acil SOS. Yeni Nefes kadranları. Sağlığınızı her gün daha iyi hale getirmek için tasarlandı. Ve onu korumanıza yardımcı olacak kadar da güçlü.

Üstün Antrenman Arkadaşı
Daha sıkı çalışan antrenmanlar.

Otomatik antrenman algılama. Yeni yoga ve doğa yürüyüşü antrenmanları. Kadans ve tempo uyarıları gibi, koşuculara özel geliştirilmiş özellikler. Favori antrenmanlarınızı en doğru şekilde takip etmek için bir bakışta görebileceğiniz beş adede kadar ölçüm seçebilme imkanı.

Geniş Kapsamlı Aktivite İzleyicisi
Motivasyon için tasarlandı.

Kıran kırana yeni yarışmalar. Arkadaşlarınızla aktivite paylaşımı. Kişisel koç desteği. Aylık görevler. Başarı ödülleri. Kısaca, Aktivite halkalarınızı her gün tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz motivasyon.

Bağlantıda Kalmanın Kolay Yolları
Sevdiklerinize yakın olun.

Walkie‑Talkie, telefon aramaları ve mesajlar. Apple Music ve Apple Podcasts. Siri kestirmeleri ile en sevdiğiniz uygulamaları kullanmanın yepyeni yolları. Tümü doğrudan bileğinizin üzerinde.